Вітаємо з перемогою!

Дата: 11.06.2020 12:38

Вихованка гуртка «Писанкарство» Снігурівського Будинку творчості дітей та юнацтва (керівник О.В.Васильєва) Васильєва Олександра отримала Диплом Лауреата І ступеня V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Великоднє сяйво» в номінації «Сучасна писанка». Фестиваль проводився в квітні-травні в онлайн-режимі.

Олександра представила в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» дві роботи в техніці «Сучасна писанка». Юна майстриня нагороджена Дипломом, медаллю, кубком і пам'ятною відзнакою.

Фото без опису

Роботу Олександри «Великодні дзвоники»  поважне журі конкурсу-фестивалю відібрало для участі в інтернаціональному україно-турецькому фестивалі «Stars of  Turkey», який відбудеться в жовтні 2020 року у Туреччині, м. Анталія. Керівник колективу Васильєва О.В. нагороджена Подякою оргкомітету V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Великоднє сяйво» за високий професіоналізм  у підготовці учасників та розвиток творчих здібностей молоді.

Бажаємо творчих успіхів, натхнення, нових перемог керівнику колективу Олені Володимирівні та її обдарованим вихованцям.

Т.Нікулишева, методист БТДЮ