По селам Снігурівської ОТГ відновлюють освітлення

Дата: 15.06.2020 12:55

Силами працівників комунального підприємства "Снігурівський благоустрій" проводились роботи з відновлення вуличного освітлення на території старостинських округів Снігурівської ОТГ.

Фото без опису

Так, у с. Кобзарці підключені ліхтарі біля клубу, відновлено кабель, встановлено фото-реле та здійснено заміну ламп вуличного освітлення. Також ліхтарі встановлено в закладі дошкільної освіти. У Новопавлівському відновлено вуличну електромережу, прокладено кабель, відновлено вуличне освітлення двох вулиць у населеному пункті.

По Василівському старостинському округу були встановлені автомати в ЗДО с. Василівка, відновлено внутрішнє освітлення, а у с. Єлизаветівка Нововасилівського старостинського округу встановили фото-реле та відновили обірвані дроти ліній еоектропередач.