Снігурівка - чемпіон!

Дата: 15.06.2020 13:13

14 червня в с. Новопетрівка відбувся розіграш Кубку відкриття сезону. На традиційну "пульку" з'їхались команди з усіх куточків Снігурівського району.

Фото без опису

Заявки на участь у змаганнях цьогоріч подали 9 команд. У запеклих та безкомпромісних поединках було визначено переможця - ним стала команда м. Снігурівка, яка у фіналі у серії післяматчевих пенальті здолала команду "Нива" (Промінь) із Горохівської ОТГ. Переможці отримали кубок та пам'ятні медалі турніру!

Фото без описуФото без опису

І тур - ФК "Снігурівка" - "Новопетрівка-1" - 2:0.

ІІ тур ФК "Снігурівка" - "СвітАгро" - 1:0.

Фінал. ФК "Снігурівка" - "Нива" (Промінь) - 0:0, пен. 5:4.

Фото без описуФото без опису

Загалом у Кубку відкриття сезону взяли участь по дві команди із Снігурівської ОТГ (ФК "Снігурівка" та "Україна", с. Василівка) та Горохівської ОТГ ("Садогор", с. Садове та "Нива", с. Промінь), а також квартет команд-господарів - по два колективи з сіл Новопетрівка та Червона Долина. Також зіграла команда "Вікторія" з с. Знам'янка.

Міський голова Леонід Голобля особисто привітав наших земляків-снігурівчан з перемогою! Також міська рада забезпечила футболістів транспортом, який надало КП "Снігурівський благоустрій".

Фото без опису