Створено пішохідну зону

Дата: 23.05.2019 08:24

Інформуємо громаду, що на виконання рішення ХХХVII сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 17 травня 2018 року була розроблена та погоджена з уповноваженими органами схема організації дорожнього руху по створенню пішохідної зони в межах вулиці Центральна на ділянці від площі імені Богдана Хмельницького до перехрестя з вулицею Жовтнева в місті Снігурівка.

Звертаємо увагу учасників дорожнього руху, що 23 травня 2019 року комунальним підприємством “Снігурівський благоустрій” встановлені дорожні знаки 3.1. “Рух заборонено” та 5.33. “Пішохідна зона”.

Фото без опису   Фото без опису

Таким чином пішохідна зона вважається створеною та введеною в дію. Просимо всіх враховувати це під час руху вулицею Центральна в місті Снігурівка.