В Галаганівському НВК відновили водопостачання

Дата: 16.06.2020 11:51

15 червня 2020 року було відновлено водопостачання Галаганівського НВК.

Силами ремонтної бригади КП " Снігурівський комунальник" та працівників навчального закладу було замінено біля 90 метрів підвідного водогону. Завдяки оперативній роботі та швидкому реагуванню вдалося уникнути зриву навчально-виховного процесу.

"Висловлюємо подяку міському голові Леоніду Голоблі, начальнику комунального підприємства "Снігурівський комунальник" Георгію Мамоненку та в.о. старости Нововасилівського старостинського округу Олександру Каткову за своєчасно проведений ремонт систем водопроводу Галаганівського НВК", - відзначив директор Снігурівського районного центру ФГО ЗУО Вячеслав Даценко.