Вихованці Снігурівського будинку культури здобули перемогу на обласному конкурсі гумору та сатири

Дата: 16.06.2020 15:43

14 червня 2020 року на базі Комунального закладу культури «Миколаївський обласний краєзнавчий музей», відбувся обласний конкурс гумору та сатири «Веселі витребеньки» у якому брали участь 59 виконавців з об’єднаних територіальних громад та м. Миколаїв.

Снігурівську об’єднану територіальну громаду представляли вихованці Снігурівського Будинку культури. Наші земляки не просто взяли участь у заході, а й здобули перемогу:

• в номінації «Гумор та сатира» І місце у І віковій категорії 8-13 років посіла Крісанова Анна, керівник Літвінов В.В.
  • в номінації «Театральні витребеньки» 1 місце посів народний ансамбль «Джерело», керівник Жадан-Тарасенкова К.Ю.

Відділ культури, молоді та спорту Снігурівської міської ради щиро дякує учасникам за перемогу та бажає подальших успіхів. Окрема подяка Снігурівській міській раді за забезпечення транспортом