Вихованці Снігурівського будинку культури здобули перемогу на обласному конкурсі гумору та сатири

Дата: 16.06.2020 15:43

14 червня 2020 року на базі Комунального закладу культури «Миколаївський обласний краєзнавчий музей», відбувся обласний конкурс гумору та сатири «Веселі витребеньки» у якому брали участь 59 виконавців з об’єднаних територіальних громад та м. Миколаїв.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Снігурівську об’єднану територіальну громаду представляли вихованці Снігурівського Будинку культури. Наші земляки не просто взяли участь у заході, а й здобули перемогу:

• в номінації «Гумор та сатира» І місце у І віковій категорії 8-13 років посіла Крісанова Анна, керівник Літвінов В.В.
  • в номінації «Театральні витребеньки» 1 місце посів народний ансамбль «Джерело», керівник Жадан-Тарасенкова К.Ю.

Відділ культури, молоді та спорту Снігурівської міської ради щиро дякує учасникам за перемогу та бажає подальших успіхів. Окрема подяка Снігурівській міській раді за забезпечення транспортом