Прощання з дитсадком: в ЗДО №3 "Ромашка" пройшов випускний

Дата: 18.06.2020 13:34

Карантин, спричинений пандемією Covid-19, вніс свої корективи, і традиційний урочистий формат святкування випускного змінився на онлайн. Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частина душі.

Тепло привітали своїх вихованців і працівники Снігурівського закладу дошкільної освіти №3, які побажали дітям знайти своє місце в житті, добра та успіху в подальшому. Зворушливі слова подяки лунали і від маленьких випускників. Мине час, а в малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов’ю та вдячністю.

Бажаємо випускникам успіхів у здобутті знань, а їхнім батькам підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою та оберегом.