Міський голова відвідав Першотравневий старостинський округ

Дата: 18.06.2020 16:13

Снігурівський міський голова здійснив робочу поїздку до Першотравневого старостинського округу, під час якої зустрівся з мешканцями територіальної громади.

Леонід Голобля привітав мешканку с. Першотравневе Гавнай Клавдію Антонівну з нагоди 80-річного ювілею. Міський голова вручив іменинниці подарунок та грамоту за активну життєву позицію, багаторічну плідну працю та вагомий особистий внесок у розвиток рідного краю. Також слова привітання ювілярка отримала від старости Тетяни Наумець та голови ветеранської організації Надії Доценко.

Фото без описуФото без опису

Леонід Голобля, користуючись нагодою, поспілкувався з мешканцями Трудолюбівки, розповівши представникам громади про роботу комунального підприємства на території їхнього округу та обговоривши питання, які турбують місцеве населення. На зустрічі був також присутній депутат міської ради Віктор Чих. Обговорили питання водопостачання, підвозу дітей до школи, обмеження руху великогабаритного транспорту по центральних вулицях Першотравневого старостинського округу.