В с. Тамарине готують до запуску в роботу бювет

Дата: 19.06.2020 08:40

В с. Тамарине готують до запуску в роботу бювет доочистки та розливу питної води. Вчора, 18 червня, працівники комунального підприємства "Снігурівський комунальник" встановлювали під даний бювет каналізацію.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Неподалік від приміщення сільської ради, де планується встановити пункт доочистки води, було виконано роботи з монтажу колодязя для водовідведення, встановлено 4 бетонних кільця та прокладено труби. Загальний об'єм накопичувача становить 5 куб. м.

"Функціонування бювету доочистки та розливу питної води відкриє мешканцям населеного пункту доступ до якісного водопостачання. Наші працівники здійснили усі підготовчі роботи, тому скоро мешканці Тамариного матимуть змогу користуватись даним бюветом", - відзначив начальник КП Георгій Мамоненко.