Подяка від снігурівчан

Дата: 19.06.2020 08:31

11 червня 2020 року у будинку 37, що по вул. Суворова сталася аварія: розірвало ввідну  трубу до будинку, яка прослужила мешканцям 34 роки. Приємно, що на наші проблеми швидко відреагував  начальник  КП  «Снігурівський комунальник»  Мамоненко Є.І., який разом з заступником мера Дубініним О.М. приїхали до місця аварії, та разом з працівниками  швидко прийняли рішення щодо якісного ремонту водогону.

Від мешканців будинку висловлюємо подяку за швидку ліквідацію аварії. Працівники відкачали воду, яка затопила підвальне приміщення, замінили трубу на нову пластикову, та до 16:00 ми вже мали можливість повноцінно користуватись водою.

З повагою, мешканці будинку №37 по вул. Суворова (м. Снігурівка)