З Днем державної служби!

Дата: 23.06.2020 07:54

Фото без опису

Дозвольте щиро привітати вас з Днем державної служби та побажати подальших творчих і професійних успіхів на благо нашої держави, українського народу!

На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Державні службовці виступають ланкою, що поєднує владу і народ, формують ефективну систему державного управління, яка повинна стати мобільною, гнучкою, реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу.

Бажаємо вам і надалі щедро творити добро своєю повсякденною працею, безкорисливою допомогою людям, мудрою порадою, добрим словом і добрим ділом! Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку. Сердечно бажаємо всім вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, здоров’я та задоволення від вашої почесної праці.