Карантин на території Снігурівської ОТГ продовжено до 31 липня

Дата: 26.06.2020 10:57

Згідно рішення виконавчого комітету Снігурівської міської ради №86 від 24 червня 2020 року карантин, встановлений з метою запобігання поширенню на території Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, продовжено до 31 липня 2020 року. Про це йдеться у відповідному документі, опублікованому на сайті міськради.

Фото без опису

Так, відповідно до ст. 32, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 29, 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»,  ст.ст.  28, 30 Закону «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (з усіма змінами і доповненнями), постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500 “Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України”, виконавчий комітет вирішив внести зміну до рішення виконавчого комітету Снігурівської міської ради від 22 травня 2020 року № 70 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, а саме: в пункті 1 вищезазначеного рішення слова та цифри “22 червня 2020 року” замінити на слова та цифри “31 липня 2020 року”.

Нагадаємо, станом на 26 червня 2020 року в Україні лабораторно підтверджено 41117 випадків захворювання на коронавірус, зокрема 384 випадки зафіксовано на Миколаївщині. Сьогодні в Україні кількість нових випадків захворювання на COVID-19 сягнула антирекорду, перевищивши 1000 випадків за добу.