Лист-подяка від батьків вихованців Кобзарцівського ЗДО

Дата: 26.06.2020 11:13

Дитинство – найкраща пора у житті кожної дитини. З теплих маминих рук дитина стає на першу сходинку у своєму житті – це дитячий садок. Дитсадок села Кобзарці – це друга домівка наших дітей. Не так давно вони ступили на цю сходинку, і ось вони вже випускники.

Привітно зустріли дітей вихователі Н.Ф.Артемчук, Н.І.Римарчук та дружній, працьовитий колектив закладу дошкільної освіти. Нас завжди зустрічали з посмішкою і увагою, ми залишали своїх дітей в садочку зі спокійним серцем, бо були впевнені, що вони будуть доглянуті. Ми дуже вдячні їм за це.

Особливу подяку хочемо висловити директору Кобзарцівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Снігурівської міської міської В.М.Гарязі. Завдяки її наполегливій праці виховний процес побудований таким чином, що враховуються психологічні особливості кожної дитини. Низький уклін їй за організацію роботи дитячого садка.

З повагою і вдячністю, випускники та їх батьки

О.ПИЛИПЧУК, В.СТАРОДУБЕЦЬ, І.КИРПАНЬ.