Снігурівська міська об'єднана територіальна громада
Миколаївська область

Нововасилівський ЗДО дякує за допомогу

Дата: 26.06.2020 13:11

Дуже приємно, що в наш нелегкий час існують люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Наприкінці травня в Нововасилівському ЗДО трапилася величезна проблема зі свердловиною та питною водою. Висловлюю щиру подяку насамперед старості Нововасилівського старостинського округу Каткову О.М. за оперативну та злагоджену організацію робіт, а також батькам вихованців Токарчуку І.І., Будніку Д.С., Подубієнку С.В., Остапенку М.М.. У народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина. Отож за чуйність та безкорисливу допомогу особлива подяка Стахнюку В.А., Коваленко В.В., Валівачу В.І., Кучерявенко А.А.

Велике Вам спасибі за вирішення цієї величезної проблеми від усієї дружної родини нашого дитячого садочка!