В Снігурівці встановили напівсфери для попередження проїзду автотранспорту біля пішохідної зони

Дата: 30.06.2020 12:54

Дуже часто водії автомобілів паркуються не там, де належить, а у багатьох випадках спричиняють дискомфорт та створюють загрозу безпеці руху пішоходів. Тому, з метою уникнення подібних випадків в районі пішохідної зони по вул. Центральна було встановлено бетонні напівсфери – примусовий огороджувальний елемент, який не допускає паркування транспортних засобів на пішохідних доріжках та створює перешкоду для проїзду автотранспорту, залишаючи при цьому можливість для вільного пересування пішоходів.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Дані обмежувачі руху з легкістю демонтується та не зношується. Напівсфера має естетичний зовнішній вигляд та разом із тим відіграє дуже важливу роль у організації безпеки та комфорту населення. Такі ж напівсфери встановлено між будівлями РАЦСу та кінотеатру на площі Богдана Хмельницького.