Снігурівська міська об'єднана територіальна громада
Миколаївська область

Обговорили питання обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж та запобігання аварій і нещасних випадків у побуті

Дата: 07.05.2019 16:15

07 травня 2019 року в приміщенні Снігурівської міської ради за участю голів ОСББ, начальника комунального підприємства ”Снігурівський благоустрій” Мамоненко Л.Є., представників Баштанського відділення ПАТ ”Миколаївгаз” відбулася нарада щодо питань обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж на договірних засадах та запобігання аварій і нещасних випадків у побуті.

На засіданні були обговорені та вирішені проблемні питання щодо газифікації будинків по вул. В’ячеслава Чорновола, 10, 11 та вул. Інгулецька. Таким чином було вирішено питання щодо передачі на умовах господарського відання ПАТ “Миколаївгаз” розподільчих газопровідних мереж низького тиску, які були подубовані ТОВ “Підприємство “Укргазпром”, що в свою чергу надасть змогу новим споживачам газу з числа мешканців будинків по вказаним вулицям отримати точки приєднання до газопровідних мереж.