Щодо ремонту доріг в м. Снігурівка

Дата: 01.05.2019 15:00

Максимально використовуючи сприятливі погодні умови, з метою забезпечення проїзду автомобільного транспорту в місті Снігурівка на замовлення міської ради розпочалися підготовчі роботи до проведення поточного ремонту дорожнього покриття гарячою асфальтобетонною сумішшю по вулиці Чайковського в районі площі Богдана Хмельницького.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Згідно рішення XLVIII позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання такі ж заходи у першому півріччі 2019 року буде проведено на вулицях Центральна та Перемоги. Крім того, в планах також здійснити профілювання доріг із ґрунтовим покриттям. Згодом, у другому півріччі, у випадку встановлення факту перевиконання дохідної частини міського бюджету, буде розглядатися питання про проведення ремонтів дорожнього покриття на інших вулицях та провулках міста Снігурівка.

Про подальшу роботу ми інформуватимемо громаду окремо.