Міський голова привітав 80-річних ювілярів з Афанасіївки та Галаганівки

Дата: 01.07.2020 15:47

80 років – це вік золотої зрілості, яка дарує почуття спокою та радості. Попри те, що молодість вже не повернути довкола щебечуть діти, внуки та правнуки, які є гордістю усього життя. За святковим столом збирається вся родина та проголошує веселі та щемливі слова, які наповнюють серце любов’ю. У цей день ювіляра не можна залишити без щирих привітань, які зігріють його душу та нагадають, як його люблять та цінують.

Фото без опису

Міський голова Леонід Голобля особисто привітав з 80-річним ювілеєм мешканця с. Афанасіївка НОСАЛЬ Любомира Степановича та мешканку с. Галаганівка ПАРНЯК Марію Омелянівну!

Фото без описуФото без опису

Бажаємо побільше хороших днів, щасливих подій і миттєвостей, радісних звісток і свят. Нехай всі Ваші дні будуть наповнені любов’ю рідних, удачею, приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і оптимістичним настроєм. Всіх благ Вам і гармонії душі!

З повагою, Снігурівський міський голова Леонід ГОЛОБЛЯ