В навчальних закладах Снігурівки впроваджують системи опалення з використанням альтернативних джерел енергії.

Дата: 07.07.2020 12:06

Підвищення цін на тверде паливо спонукає до пошуку альтернативних джерел енергії. Одним з таких є опалення пелетами – повністю натуральним та безпечним в плані екології паливом. Однією з головних переваг пелетних котлів є економічність, за цим показником вони поступаються тільки газовому магістральному опаленню. Це пов'язано і з високим ККД обладнання, і з їх доступною вартістю. Другий аспект, який приваблює споживача - автоматизація процесу. На відміну від інших твердопаливних котлів, пелетний якраз не потребує постійного контролю і регулярної ручної подачі палива. А з огляду на довговічність обладнання - це ще й розумне вкладення в довгостроковій перспективі, адже одним з найдешевших енергоносіїв на сьогодні є саме пелети.

В зв’язку з цим було прийнято рішення щодо заміни опалювального обладнання приміщень бюджетних установ на твердопаливне обладнання ТОВ «Дикий Сад ЛТД». Минулого тижня було розпочато заходи з впровадження систем опалення з використанням альтернативних джерел енергії. Так, в ЗДО №7, ЗОШ №3 та Снігурівській гімназії ім. Т.Г.Шевченка розпочались підготовчі та земельні роботи.