Вітаємо!

Дата: 08.07.2020 08:28

Сьогодні, 8 липня, свій ювілейний День народження святкує директор ЗДО №4 ПІСКУН Олена Володимирівна!

Фото без опису

Шановна Олено Володимирівно, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, в серці – добре і сонячно від людської вдячності. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.

Бажаємо Вам впевнено та жваво керувати великим ділом, бажаємо завжди приймати вірні рішення, бажаємо будувати успішні плани та вдало їх реалізовувати. Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!