Галаганівський історико-етнографічний музей б’є рекорди

Дата: 10.07.2020 16:00

Карантин мистецтву не перешкода. Галаганівський історико-етнографічний музей знову б’є рекорди - за червень місяць заклад відвідали більше 50 осіб та подарували 13 нових експонатів. Доторкнутися до історії мали змогу вихованці місцевого дитячого садка, школярі, жителі Галаганівки та навколишніх сіл та навіть гості із Києва. Усі відвідувачі музею залишились в захваті від екскурсії та обіцяли повернутись ще. Найголовніше -  наші відвідувачі не залишаються осторонь, а обов'язково знаходять щось вдома та дарують музею.

Фото без опису

Житель Снігурівки Маценко Сергій подарував чотири експонати, жителька Херсону Євдокія Фефілова-Гудзь – форму моряка, а завдяки родині Діденко з Галаганівки у музеї з’явилось настінне дзеркало років Великої Вітчизняної війни та телефон. Кожен з нас по краплиночці зберігає історію для нащадків. Долучайтеся до нас і ви! Та заходьте в гості - музей чекає на нових гостей! Але не забудьте антисептик і маску - ми дотримуємось карантинних вимог.