Привітали ювілярів

Дата: 16.07.2020 11:49

15 липня 2020 року міський голова Леонід Голобля, перебуваючи з робочим визитом на території Нововасилівського старостинського округу, привітав мешканку села Новокондакове Матюху Ганну Дмитрівну з 80-ти річчям. Ганна Дмитрівна все своє трудове життя провела на полях радгоспу "Комінтерн" в польовій бригаді №2.

Фото без опису

Також Леонід Голобля привітав з ювілеєм жителя села Нововасилівка Ковальчука Петра Петровича, який пропрацював механізатором в тому ж радгоспі "Комінтерн". Цього дня імениннику виповнилось 70 років!

16 липня свої вітання від міського голови отримувала мешканка с. Павлівка, 80-річна Надія Никифорівна Дмитрусенко. Жінка тяжко працювала на Рембуддільниці, маючи загальний стаж 29 років, з яких 7 років на будівництві, 22 роки віддала роботі в радгоспі "Авангард" (на теплицях). Виховала пані Надія двох дітей, а тепер проводить час з онуками та правнуками.

Фото без опису

Ювілярам було вручено грамоти, подарунки та вітальні листівки.