З родини йде життя людини

Дата: 21.07.2020 10:00

Сім’я, родина, рід… Який величезний зміст цих слів. В них усе: лагідний материнський наспів, перші кроки і лепетання маляти, теплі бабусині очі, в яких здається освічується вся любов землі, мудрі дідусеві повчання, щастя і горе, любов і зітхання, образи і непорозуміння, будні і свята.
Ласкавий місяць травень багатий на родинні свята – це День Матері та Міжнародний день сім’ї.  На привеликий жаль карантин зруйнував багато  планів, але він не завадив нам відсвяткувати трішки пізніше.   З нагоди цих свят 19 липня 2020 року в Галаганівському історико-етнографічному музеї відбулося родинне свято «З родини йде життя людини. Свято зібрало матерів, татусів, дітей. Екскурсовод музею Аксенія Яківна провела екскурсію музейними кімнатами, ознайомила всіх із цікавими експонатами. Ведучі свята провели щиру та душевну розмову про сім’ю, про роль в ній матері та батька, бабусі та дідуся, їх вплив на виховання своїх дітей та онуків. Адже саме в сім’ї, в родині діти черпають той багатющий запас любові, доброти працьовитості, переймають чудові родинні традиції та звичаї. Хорошим доповненням до цієї розмови були поетичні рядки та пісні про маму, про родину, про добро, про Україну. Також всі присутні мали змогу ознайомитись з виставкою нових експонатів. Свято пройшло в теплому, щирому спілкуванні. А на завершення діти  разом з батьками «дали» нове життя засохлому дереву, виразивши цим любов один до одного. Адже всі мають право на другий шанс і не потрібно впадати у відчай при найменших розбіжностях. Так у Галаганівському музеї з’явилася своя родзинка – сімейне дерево життя, яке можна прикрасити яскравими стрічками або різнокольоровими дерев’яними фігурками. Нехай же це свято об’єднає нас усіх у найважливішій справі  – вихованні нового покоління, у сподіванні радісного завтра.