В Снігурівці провели в останню путь воїна-земляка

Дата: 22.07.2020 18:03

22 липня 2020 року у м. Снігурівка попрощалися з померлим воїном Валерієм Столяровим. Віддати шану земляку прийшли родичі, представники районної та міської влади, учасники бойових дій на Сході України та громадськість міста.

Настоятель Храму Різдва Христового отець Василь відслужив заупокійну молитву, після чого присутні вшанували пам’ять земляка хвилиною мовчання. Тіло померлого військового поховали на міському кладовищі. Пам'ять про захисника України вічно житиме в наших серцях.

Валерій Столяров з 2016 року проходив службу за контрактом у складі в/ч А2802, брав участь у Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Має відзнаку Президента України “За участь в АТО”. З серпня 2019 року проходив військову службу за контрактом у складі в/ч А0666.