Снігурівська міська об'єднана територіальна громада
Миколаївська область

ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадських слухань з обговорення генерального плану м. Снігурівка з планом зонування території в масштабі генерального плану

Дата: 23.07.2020 14:40

13.02.2020 року у газеті «Вісті Снігурівсщини»  № 11-12(11378-379) було опубліковано оголошення про проведення громадських слухань з обговорення генерального плану м. Снігурівка з планом зонування території в масштабі генерального плану, які було перенесено у зв’язку з  введенням карантинних заходів по запобіганню поширенню на території України коронавірусу COVID-19.

Снігурівська міська рада  повідомляє, що 30.07.2020 р. о 14:00 год. в приміщенні Снігурівської міської ради за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124 відбудуться громадські слухання проекту  генерального плану м. Снігурівка з планом зонування території в масштабі генерального плану із дотриманням маскового режиму та санітарно-гігієнічних норм.