A A A K K K
для людей із порушенням зору
СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Увага! Громадські слухання!

Дата: 28.07.2020 15:49
Кількість переглядів: 337

ОГОЛОШЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га, розташованої по пров. Шкільному, біля будинку 10 в м.Снігурівка Миколаївської області

 

Детальний план території земельної ділянки  розроблений з метою визначення параметрів забудови для розміщення гаражів.

До складу матеріалів ДПТ входять: оцінка сучасного стану території, архітектурно-планувальне та об’ємно-просторове рішення, план існуючого використання території поєднаний зі схемою проектних планувальних обмежень, схема організації руху транспорту, схема інженерних мереж та споруд та інше.

Підставою для розроблення детального плану території є рішення Снігурівської міської ради Миколаївської області від 11 березня 2020 року №39 «Про розробку детального плану території земельної ділянки за адресою: Миколаївська обл., м.Снігурівка, пров.Шкільний, 10/1».

Замовник: Снігурівська міська рада

Інвестор:  ОК «Гаражний кооператив «Фаворит»

Розробник проекту: ФОП Атанасов

З проектом вищезазначеного детального плану території можна ознайомитись за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124, кабінет № 11  щоденно з 10:00 до 17:00 год,   вихідний – субота, неділя та на офіційному веб - сайті Снігурівської міської ради.

Відповідальними  за організацію розгляду пропозицій та зауважень є спеціаліст з питань земельних відносин А.Козленко, контактні номери телефонів: (05162) 2 13 60

Зауваження та пропозиції до проекту детального плану території  приймаються за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124, кабінет № 11  щоденно з 8-00 до 17-00, крім суботи і неділі, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місце проживання, особистим підписом заявника і має містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства України.

У громадських слуханнях можуть брати участь: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розробляється документація, або на суміжній з нею; юридичні особи, приміщення яких розташовані на території, щодо якої розробляється документація, в особі їх повнолітніх представників; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та суміжній з нею; представники громадських організацій, органів самоорганізації населення, органів місцевого самоврядування, діяльність яких поширюється на відповідну територію.

Строк подання пропозицій та зауважень  з 30 липня 2020 р. до 27 серпня 2020 р.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті зазначеного детального плану відбудуться 28 серпня 2020 року о 10:00 в Снігурівській міській раді за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте Ви вступ України до ЄС?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано