Снігурівська міська об'єднана територіальна громада
Миколаївська область

Отець Володимир Кузь отримав грамоту від міського голови з нагоди 20-річчя служби в церкві

Дата: 28.07.2020 16:24

Снігурівський міський голова Леонід Голобля під час робочого візиту до Першотравневого старостинського округу 28 липня привітав священика Кузь Володимира Євстаховича з 20-річним ювілеєм служби в церкві Успіння Пресвятої Богородиці.

Так, міський голова з нагоди Дня Хрещення Київської Русі-України вручив отцю Володимиру грамоту за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок в утвердження духовних православних цінностей в Снігурівській міській об'єднаній територіальній громаді.

"Дозвольте привітати вас зі знаменним для всіх нас святом - Днем Хрещення Русі-України. Сьогодні ми з вдячністю згадуємо про князя Володимира, який охрестив наших пращурів. Нехай Господь по молитвах святого рівноапостольного князя Володимира Хрестителя береже Україну та всіх нас. Отцю Володимире, я щиро вітаю Вас з 20-ю річницею служби у церкві Успіння Пресвятої Богородиці! Довгих років життя та усіляких гараздів Вам та усім прихожанам храму", - відзначив Леонід Голобля.