Леонід Голобля приїхав з подарунками привітати родину Лесюк з народженням п'ятого малюка

Дата: 29.07.2020 11:03

28 липня Снігурівський міський голова Леонід Голобля приїхав до с. Першотравневе, щоб привітати багатодітну родину. У Євгена та Світлани Лесюк зовсім нещодавно народилась дівчинка, яку назвали Злата. Злата - п'ята дитина у великій сім'ї мешканців Першотравневого старостинського округу.

Фото без опису

Міський голова привітав щасливих батьків, вручивши подарунки для новонародженої дитини та, як і годиться, святковий торт. Який же День народження без торта? До привітань також долучились начальник загального відділу міськради Тетяна Андрющенко та староста Першотравневого старостинського округу Тетяна Наумець.

Фото без опису

"Пані Світлано, я щиро вітаю вас з поповненням у родині. Нехай ваша дівчинка росте здоровою, розумною, сильною! Нехай радує батьків своїми першими словами та кроками! Злата Євгенівна тепер є повноправним членом нашої територіальної громади, нашої великої родини!", - відзначив Леонід Голобля.