A A A K K K
для людей із порушенням зору
СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

В Нововасилівці за підтримки міської влади мешканці облаштували пляж

Дата: 29.07.2020 14:47
Кількість переглядів: 1057

В селі Нововасилівка живуть добрі і працьовиті люди, які прагнуть зробити своє село, свою маленьку батьківщину гарною, зручною для життя та впорядкованою. Кожен дбає про порядок не тільки на своєму подвір’ї, а й поза його межами.

У селі є дуже гарне місце для відпочинку на березі річки  Інгулець – це сільський пляж, який потребував благоустрою. Приємно, коли активні громадяни облаштовують для себе місце відпочинку, гуртуються й спільно наводять порядок.

За підтримки міського голови Леоніда Голоблі та старости Олександра Каткова на початку липня почали проводити роботи по благоустрою сільського пляжу. Підготовчі роботи на території пляжу проводили ініціативні та небайдужі жителі села: Бардіж В.В., Бурбела І.А., Коваленко Л.С., Кучерявенко Н.А., Кучерявенко А.Н., Коваленко Л.Д., Коваленко В.А., Луцкий О.О., Бень С.П., Токарчук І.М.

"Найприємніше те, що активну участь у суботнику взяла молодь села: Меньшов Денис, Сайко Ігор, Кучерявенко Аліна, Бардіж Кіріл, Юнанов Андрій, Сельващук Дмитро, Скригонюк Олексій, Скригонюк Едуард, Токарчук Іван, Дичко Сергій, Лагодієнко Владислав. Велика дяка їхнім батькам за виховання надійного, ініціативного та свідомого підростаючого покоління", - відзначають організатори толоки.

Тепер точно усі відвідувачі пляжу будуть задоволені, а особливо дітвора. Нововасилівці сподіваються, що кожен відпочиваючий буде підтримувати наведений порядок.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора