Поспілкувалися з громадами Євгенівки та Тамариного

Дата: 31.07.2020 08:06

30 липня Снігурівський міський голова здійснив робочу поїздку до Василівського та Тамаринського старостинських округів, під час якої поспілкувався з мешканцями сіл Євгенівка та Тамарине.

В Євгенівці відбулась зустріч з громадою, на якій підіймалось питання майбутнього ремонту двох приміщень сільського будинку культури. Під час дискусії обговорили заходи, здійснені на території старостинського округу, зокрема з покращення водопостачання, яке наразі залишається проблемою в сільській місцевості. Також було окреслено план заходів стосовно відновлення вуличного освітлення.

В с. Тамарине міський голова оглянув хід ремонтних робіт з облаштування пункту доочистки та розливу питної води.

Також Леонід Голобля проінспектував приміщення місцевої їдальні, де здійснюються поточний ремонт та відвідав сільський будинок культури.

Працівники КП "Снігурівський благоустрій" наразі здійснюють заміну вуличного освітлення по населеному пункту, встановлюють сучасні LED-ліхтарі на електроопорах.