Курс на світло: в Євгенівці розпочались роботи з відновлення вуличного освітлення

Дата: 06.08.2020 14:38

Нещодавно в с. Євгенівка під час зустрічі міського голови Леоніда Голоблі з мешканцями громади було окреслено план заходів стосовно відновлення вуличного освітлення в населеному пункті.

Працівники КП "Снігурівський благоустрій" вже приступили до роботи та здійснюють заміну вуличного освітлення по с. Євгенівка, встановлюючи сучасні LED-ліхтарі на електроопорах.

Слід зазначити, що до проблеми освітлення вулиць в Снігурівській міській раді підійшли комплексно. Якщо по місту ситуація більш менш вирішена, то в сільських населених пунктах вона потребує уваги. Прийнято рішення по відновленню вуличного освітлення в таких селах як Євгенівка, Василівка, Тамарине, Павлівка, Нововасилівка, Новокондакове, Галаганівка, Калинівка, Кобзарці, Першотравневе та Павло-Мар'янівка. Заплановано встановити близько 200 світильників, що значно покращить загальний стан вирішення проблеми з освітленням. Робота триває.