Міський голова привітав поважного ювіляра з с. Новокондакове

Дата: 10.08.2020 08:54

9 серпня мешканець села Новокондакове Снігурівського району відсвяткував свій ювілей. Роману Васильовичу Червінському виповнилось 80 років!

Фото без опису

З приємною місією до ювіляра завітав Снігурівський міський голова Леонід Голобля, передавши імениннику щирі вітання з чудової нагоди - 80-річчя. Роман Васильович отримав від очільника ОТГ подарунок та грамоту за активну життєву позицію, багаторічну плідну працю та вагомий особистий внесок у розвиток рідного краю.

Фото без описуФото без опису

Роман Червінський - людина поважна та працьовита, тому цілком закономірно та заслужено свого часу був нагороджений Президіумом Верховної Ради СРСР медаллю "Ветеран праці" за багаторічну сумлінну працю. Іменинник пишається такою нагородою, адже все своє життя стояв на варті порядності, чесності та відданості своїй справі, подаючи гарний приклад молодшому поколінню.

Фото без опису