Ремонтують Нововасилівський понтонний міст

Дата: 11.08.2020 14:41

В Снігурівській ОТГ силами комунального підприємства міської ради здійснюють ремонт Нововасилівського понтонного мосту. Раніше повідомлялося про те, що рух мостом буде обмежено.

Фото без опису

"Один з понтонів було підтоплено внаслідок руху великогабаритного транспорту. Спеціалістами КП "Снігурівський комунальник" здійснено відкачку води з понтону, піднято його на поверхню та здійснено зварювальні роботи", - відзначив в.о.старости Нововасилівського старостинського округу Олександр Катков.

Протягом декількох днів рух мостом буде повністю відновлено. Наразі дозволено лише рух пішоходів.