Снігурівська міська об'єднана територіальна громада
Миколаївська область

У Василівці відновлюють вуличне освітлення

Дата: 11.08.2020 14:51

В с. Василівка розпочали вирішувати питання відновлення вуличного освітлення. Мешканці громади зверталися до міського голови Леоніда Голоблі з даного питання, тому міська влада вирішила підійти до його вирішення комплексно, окресливши план заходів стосовно відновлення вуличного освітлення в населених пунктах по всій ОТГ.

Працівники КП "Снігурівський благоустрій" вже приступили до роботи та здійснюють заміну вуличного освітлення по с. Василівка, встановлюючи на електроопорах LED-ліхтарі та здійснюючи заміну несправних кабелів.

Нагадуємо, що роботи по відновленню вуличного освітлення, окрім Євгенівки, Василівки та Тамариного, планується здійснити в селах Павлівського, Нововасилівського, Калинівського, Кобзарцівського та Першотравневого старостинських округів. Всі ці заходи мають значно покращить загальний стан освітлення в міській ОТГ.