Снігурівська міська об'єднана територіальна громада
Миколаївська область

В дитсадку с. Василівка вирішено проблему з каналізацією

Дата: 12.08.2020 08:29

У Василівському закладі дошкільної освіти вирішено проблему з каналізацією. Це питання вдалось довести до логічного завершення завдяки зусиллям комунального підприємства Снігурівської міської ради.

"Багато років існувала проблема з каналізацією у нашому закладі. Численні звернення до тодішнього голова сільської ради Івана Гобокана результатів не давали. На сьогодні дитсадок знаходиться у комунальній власності Снігурівської міської ради, і колектив закладу радіє змінам, які проходять у дитсадку", - розповідають працівники ЗДО.

Зусиллями спеціалістів КП "Снігурівський комунальник" було проведено необхідні ремонтні роботи, завдяки чому багаторічна проблема, з якою вже, здавалося б, усі змирилися, нарешті вирішена. Відвідувачі не відчувають дискомфорту, а здобувачі освіти можуть займатися у нормальних цивілізованих умовах