В снігурівському дитсадку продовжуються роботи по опаленню

Дата: 12.08.2020 08:45

В м. Снігурівка у закладі дошкільної освіти №7 продовжуються роботи по впровадженню системи опалення з використанням альтернативних джерел енергії: наразі вже встановлено пелетний котел та перекрито дах будівлі котельні. Роботи продовжуються

Фото без описуФото без описуФото без опису

Заміну опалювального обладнання приміщень бюджетних установ на твердопаливне обладнання здійснює ТОВ «Дикий Сад ЛТД» з метою переведення закладів на опалення повністю натуральним та безпечним в плані екології паливом. Головними перевагами даного виду опалення, які вже в новому опалювальному сезоні мають відчути вихованці ЗДО №7, є повна автоматизація процесу та його економічність.