Міський голова здійснив робочу поїздку до Новопавлівського

Дата: 12.08.2020 15:52

Снігурівський міський голова Леонід Голобля здійснив робочу поїздку до с. Новопавлівського Кобзарцівського старостинського округу, де поспілкувався з мешканцями села та відвідав місцеву школу.

Фото без опису

Новопавлівці підняли питання встановлення зупинки. Користуючись нагодою, міський голова разом з представниками громади та в.о. старости Кобзарцівського старостинського округу Наталією Канцелярук оглянули місце, де є можливість встановити дану зупинку.

Фото без опису

Також Леонід Голобля провів зустріч з директором Новопавлівської ЗОШ Євою Надворною та працівниками закладу. Під час бесіди обговорили питання життєдіяльності шкіл після їх передачі в комунальну власність Снігурівської ОТГ та готовність до нового навчального року в умовах пандемії.

Фото без описуФото без опису

На завершення свого візиту міський голова здійснив приємну місію, привітавши мешканку с. Новопавлівське Валентину Омелянівну Виноградову з 80-річчям. Леонід Голобля традиційно вручив іменинниці подарунок та грамоту, побажавши міцного здоров'я та сімейного затишку.