Рух Нововасилівським понтонним мостом відновлено

Дата: 14.08.2020 19:31

На території Нововасилівського старостинського округу відновлено рух понтонним мостом. Ремонтні роботи проведено силами комунального підприємства міської ради за участю місцевих мешканців.

В.о. старости Олександр Катков від імені громади сіл Нововасилівка, Новокондакове, Галаганівка та Єлизаветівка висловлює подяку за оперативне вирішення питання спеціалістам КП "Снігурівський комунальник", мешканцям громади Сергію та Віктору Подубієнкам за активну участь у проведенні ремонту та приватному підприємцю Любов Коваленко за надану допомогу.

Слід зазначити, що ремонтні роботи були виконані за власні кошти комунального підприємства міської ради.