В Галаганівському НВК зустрілися з керівництвом Снігурівської ОТГ

Дата: 18.08.2020 19:17

18 серпня 2020 року Снігурівський міський голова Леонід Голобля разом з начальником відділу освіти ОТГ Наталією Вараксою здійснили робочу поїздку до Галаганівського навчально-виховного комплексу.

Разом з колективом НВК було обговорено ряд проблем навчального закладу та окреслено план заходів щодо їх вирішення. Працівники Галаганівського НВК підняли питання щодо майбутнього фінансування закладу, який перейшов у комунальну власність Снігурівської ОТГ. В свою чергу, Леонід Голобля розповів про результати роботи своєї команди та здійснені заходи на території Нововасилівського старостинського округу, зокрема й у данеому навчальному закладі.

Також представники міської влади спільно із в.о.старости Олександром Катковим та депутатом  міськради Миколою Шаповаловим проінспектували стан підготовки приміщень дитсадку до нового навчального року.