В Галаганівському НВК зустрілися з керівництвом Снігурівської ОТГ

Дата: 18.08.2020 19:17

18 серпня 2020 року Снігурівський міський голова Леонід Голобля разом з начальником відділу освіти ОТГ Наталією Вараксою здійснили робочу поїздку до Галаганівського навчально-виховного комплексу.

Фото без опису

Разом з колективом НВК було обговорено ряд проблем навчального закладу та окреслено план заходів щодо їх вирішення. Працівники Галаганівського НВК підняли питання щодо майбутнього фінансування закладу, який перейшов у комунальну власність Снігурівської ОТГ. В свою чергу, Леонід Голобля розповів про результати роботи своєї команди та здійснені заходи на території Нововасилівського старостинського округу, зокрема й у данеому навчальному закладі.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Також представники міської влади спільно із в.о.старости Олександром Катковим та депутатом  міськради Миколою Шаповаловим проінспектували стан підготовки приміщень дитсадку до нового навчального року.