Міськрада встановила зупинку для мешканців Новопавлівського

Дата: 20.08.2020 16:46

Під час зустрічі міського голови Леоніда Голоблі з мешканцями Кобзарцівського старостинського округу, новопавлівці підняли питання встановлення зупинки. 12 серпня представники міської влади разом з громадою оглянули місце, де є можливість її встановлення.

Сьогодні, 20 серпня, у с. Новопавлівське було встановлено зупинку для очікування залізничного транспорту.

"Транспортне сполучення з райцентром у даному населеному пункті відсутнє. Люди користуються лише залізничним транспортом. Тому за пропозицією місцевих мешканців ми облаштували місце для очікування поїзду. При чому зробили це дуже оперативно, враховуючи думку місцевої громади", - відзначив міський голова.