Снігурівська міська об'єднана територіальна громада
Миколаївська область

Тамаринці звернулись до міської ради з метою отримання земельних ділянок для ведення городництва

Дата: 25.08.2020 18:32

Мешканці с. Тамарине звернулись до керівництва міської ради стосовно питання отримання земельних ділянок для ведення городництва. З цією метою міський голова Леонід Голобля провів зустріч з громадою у Тамаринському сільському будинку культури.

Присутні підняли своє питання та разом з очільником Снігурівської ОТГ обговорили можливість отримання таких ділянок для ведення городництва на території Тамаринського старостинського округу. Група місцевих мешканців заявила про намір отримання даних земельних ділянок у власність, щоб на законних підставах вирощувати сільсько-господарську продукцію для власних потреб

В свою чергу, міський голова доручив в.о. старости Ірині Березі та начальнику відділу земельних відносин Олександру Деркачу провести роботу у даному напрямку, щоб у подальшому винести ряд питань на наступній сесії міської ради.

Також представники Тамаринської громади під час спілкування з міським головою підіймали питання фінансування закладів освіти після їх переходу до комунальної власності міської ради, людей хвилює також і доля районної лікарні після медреформи, питання зношеності мереж водопостачання в населеному пункті та продовження курсу на освітлення вулиць.