Вітаємо переможців фестивалю аматорського мистецтва «ШКВАРОЧКА»

Дата: 26.08.2020 16:15

З 19 по 22 серпня 2020 року в м. Очакові проходив Відкритий багатожанровий гумористичний фестиваль аматорського мистецтва «ШКВАРОЧКА» де взяли участь вокальні, музичні, хореографічні колективи та виконавці гумору й сатири.

Снігурівську ОТГ представили учасники художньої самодіяльності Снігурівського Будинку культури та учасниця театрального колективу "Коромисло" Тамаринського сільського будинку культури  Сенюк Оксана Богданівна.

У виконанні  тріо «Акорд» (Тетяна Лєженцева, Наталя Старкова та керівник Тетяна Ясонова)  на високому позитиві прозвучала пісня  «Утоптала стежечку» та  «Українське попурі».

Майстерно обіграний образ співака Дзідзьо  солістом Олександром Гіщаком,  гармонійно доповнений талановитою артисткою, керівником народного танцювального колективу «Джерело» Катериною Жадан-Тарасенковою, викликав шквал емоцій у  журі та глядачів.

У номінації «Пісенна шкварочка», продемонструвавши високий професіоналізм, наші конкурсанти здобули перші місця та отримали Дипломи!        .

Учасниця театрального колективу "Коромисло" Тамаринського сільського будинку культури Сенюк Оксана Богданівна вдало розповіла гумореску і  зайняла почесне 3 місце в номінації «Жартівлива шкварочка».

Вітаємо учасників фестивалю з перемогою! Бажаємо нових перемог та творчих злетів!