Міська рада та "U-LEAD з Європою" продовжують співпрацю

Дата: 27.08.2020 12:43

26 серпня Снігурівку відвідала регіональний спеціаліст програми "U-LEAD з Європою" Наталія Чуйко, яка разом з міським головою Леонідом Голоблею та його заступниками здійснила візит щодо моніторингу фізичного створення та закінчення ремонтних робіт приміщення, в якому буде буде розташовуватися Центр надання адміністративних послуг.

Фото без опису

У ході зустрічі учасники обговорили подальшу співпрацю в рамках проекту та проінспектували ремонт у приміщенні згідно графіку. Представник проекту залишилася задоволена, зробивши позитивні висновки. Наразі роботи завершуються та перебувають на заключній стадії.

Фото без опису

Слід зазначити, що у рамках проєкту ЦНАП має бути оснащений меблями, оргтехнікою та програмним забезпеченням для ведення документообігу. Планується розміщення у ньому 9 робочих місць для спеціалістів.

За результатами візиту представника програми "U-LEAD з Європою" буде прийнято рішення щодо подальшого функціонування Центру надання адміністративних послуг згідно угоди про партнерство.