Снігурівська міська об'єднана територіальна громада
Миколаївська область

В Першотравневому обговорили питання водопостачання

Дата: 28.08.2020 11:38

27 серпня в с. Першотравневе Снігурівської ОТГ місцеві мешканці поспілкувалися з керівництвом міської ради та представником КП "Снігурівський комунальник" стосовно питання водозабезпечення населеного пункту.

Як зазначив начальник КП "Снігурівський комунальник" Георгій Мамоненко, на початку вересня планується проведення поточного ремонту водопровідної мережі по одній з вулиць с. Першотравневе. Спеціалістами комунального підприємства буде прокладено близько 2000 м труб для покращення стану водопостачання в населеному пункті.

Снігурівський міський голова Леонід Голобля, в свою чергу, розповів мешканцям старостинського округу про заходи, які були здійснені на території с. Першотравневе, с. Трудолюбівка та с. Васильки. Спільно з громадою було окреслено план робіт на майбутнє.