Честь і слава українським захисникам!

Дата: 29.08.2020 14:01

29 серпня – День пам’яті захисників України. Саме на серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення. Ті трагічні події війни розгорталися на сході України, саме  на полях соняхів, які вже поспіли. І саме під цими соняхами сотні захисників поклали своє життя на вівтар свободи.

До Дня вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в Снігурівському історико-краєзнавчому музеї проведено годину пам’яті: « Честь і слава українським захисникам!». У цей день ми згадуємо всіх, хто ціною власного життя захищав рідну землю зі зброєю в руках.

Серед них і наші земляки: ПЛАТОНОВ СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ, БЕЛЕНЕЦЬ АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ, ШУЛІКОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ, МАРКВАС ІГОР ЙОСИПОВИЧ, МАЦИШИН ПАВЛО БОГДАНОВИЧ. Воїни назавжди залишаться у нашій пам’яті та в наших серцях!