Галаганівському НВК - 30 років!

Дата: 01.09.2020 09:38

1 вересня, у День знань, мешканці села Галаганівка святкують ювілей з дня відкриття місцевого освітнього закладу. Галаганівському НВК виповнюється 30 років!

Фото без опису

Галаганівський навчально-виховний комплекс Снігурівської міської ради на чолі з директором Коломоєць Галиною Михайлівною виховав не одне покоління земляків, вклавши в них свою душу й підготувавши своїх дітей до дорослого життя.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Привітали ювілярів та шкільну родину міський голова Леонід Голобля та начальник відділу освіти Наталія Варакса.

Фото без опису

"30 років для школи – це певний рубіж, і безумовно висока сходинка. Вітаю усіх з початком нового навчального року та вашим шкільним ювілеєм! Ваша школа – це школа прекрасного минулого і цікавого майбутнього де працювали та працюють висококваліфіковані, творчі вчителі і навчаються чудові, талановиті учні. Школа – це не тільки стіни, насамперед,  це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. З цих стін вийшли сотні випускників, які, можливо, не всі стали дуже відомими, але немає сумніву в тому, що вони понесли у світ зерна любові та добрими справами прославляють школу й село на теренах нашої країни. А тісний зв’язок з батьками, щире спілкування дають можливість ефективно вирішувати концептуальні питання навчання й виховання дітей", - відзначив Леонід Голобля.

На фото: історичні кадри з життя навчального закладу