У Першотравневому прокладають водогін

Дата: 02.09.2020 18:22

В с. Першотравневе силами комунального підприємства міської ради здійснюється прокладання водогону.

Нещодавно мешканці старостинського округу під час зустрічі з міським головою Леонідом Голоблею та начальником КП Георгієм Мамоненком підняли питання щодо покращення стану водопостачання в с. Першотравневе. Представники міської влади запевнили, що вже найближчим часом розпочнеться поточний ремонт водопровідної мережі по одній з вулиць села.

Спеціалісти КП "Снігурівський комунальник" проводять роботи з встановлення нових труб водомережі в населеному пункті. Загалом ними буде прокладено близько двох кілометрів нових труб для водозабезпечення населення сільських жителів.