Снігурівська районна організація осіб з інвалідністю посіла ІІІ місце в обласній спартакіаді.

Дата: 03.09.2020 17:44

У с.Мала Корениха на базі табору відпочинку “Дельфін” проходила 11-та обласна спартакіада серед осіб з інвалідністю, в якій прийняла участь 21 команда з різних куточків нашої області. За результатами змагань Снігурівська районна організація осіб з інвалідністю зайняла ІІІ місце, отримала диплом та кубок.

Команду Снігурівської районної організації осіб з інвалідністю представили Андрій Курінний та голова організації Тетяна Васюра. В загальному підсумку Тетяна Васюра виборола три медалі: одна за І місце в кидках м’яча в кільце серед жінок та дві медалі за ІІІ місце у змаганнях з городків та дартсу серед жінок.

Андрій Курінний посів 6-те місце в кидках м’яча в кільце серед чоловіків і 7-е місце по кеглям.

Вітаємо представників Снігурівської районної організації осіб з інвалідністю, які достойно представили Снігурівщину на змаганнях!