Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужба надає інформацію «Щодо тимчасового обмеження на ввезення української продукції на територію Республіки Білорусь»

Дата: 08.09.2020 12:50

Відповідно до повідомлення, отриманого Держпродспоживслужбою дипломатичними каналами, вказівкою Головного державного ветеринарного інспектора Республіки Білорусь від 26.08.2020 року № 05-17/2842 з 27 серпня 2020 року введено в дію тимчасове обмеження на ввезення на територію Білорусі окремих видів товарів з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Херсонської та Черніговської областей.

Крім цього, зберігається заборона на ввезення окремих видів продукції тваринного походження з Донецької, Закарпатської, Луганської, Харьківської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької областей.

Вказаний Обмежувальний захід застосовано білоруською стороною на підставі інформації Міжнародного епізоотичного бюро щодо зареєстрованих на території Згаданих областей України випадків захворювання сприятливих видів тварин африканською чумою свиней.

Відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Снігурівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області