У Першотравневому відновлюють вуличне освітлення

Дата: 11.09.2020 13:43

В с. Першотравневе розпочали вирішувати питання відновлення вуличного освітлення. Мешканці громади зверталися до міського голови Леоніда Голоблі з даного питання, тому міська влада підійшла до його вирішення комплексно, впровадивши ряд заходів по відновленню вуличного освітлення в сільських населених пунктах ОТГ.

Працівники КП "Снігурівський благоустрій" наразі здійснюють заміну вуличного освітлення по с. Першотравневе, встановлюючи на електроопорах LED-ліхтарі, та проводять заміну несправних кабелів.

Нагадуємо, що роботи по відновленню вуличного освітлення загалом будуть проведені в селах Василівського, Павлівського, Тамаринського, Нововасилівського, Калинівського, Кобзарцівського та Першотравневого старостинських округів. Всі ці заходи мають значно покращить загальний стан освітлення в міській ОТГ.